5 הסיבות המובילות מדוע כדאי להשקיע היום בנדל"ן

5 הסיבות המובילות מדוע כדאי להשקיע היום בנדל"ן

מאז ומתמיד, בעלות על נדל"ן נקשרה במעמד, עושר ואמינות. יחד עם זהב, זו הייתה הדרך הבטוחה ביותר להבטיח את עושרו. כשנכנסנו לעידן המודרני, התפתחו הרבה אפשרויות השקעה אחרות. אפשרויות כמו מניות, אג"ח, פיקדונות קבועים, קרנות נאמנות דיגיטליות או מטבע קריפטו נתנו למשקיעים אפשרויות מרובות להחנות את כספם. אבל מבין כל אלה, נדל"ן עדיין נשאר אחד מהדרכים המאובטחות והמרוויחות ביותר לצורת השקעה רווחית לטווח ארוך.

נדל"ן הוא הכרחי שכן כולם צריכים מקום מגורים, וההשקעה בנדל"ן פותרת את הבעיה ומבטיחה את העתיד. מאמר זה נועד לדון ולבחון את יתרונות הנדל"ן, כיצד ומדוע זה נחשב להשקעה טובה.

הערכת ערך

ערכי הנדל"ן תמיד עולים עם הזמן. עם השקעה טובה, אפשר להרוויח עצום כשמגיע הזמן למכור. דמי השכירות גם נוטים לעלות עם הזמן, מה שמוביל לתזרים מזומנים גבוה יותר. זה ברור היסטורית ככל שתחזיק זמן רב יותר בנדל"ן שלך אפשר לראות השפעה ישירה שכזו על שוק הנדלן כשמדברים על בתים בפורטוגל, כך תרוויח יותר כסף. שוק הדיור תמיד מתאושש מבועות ומשברים שגורמים להערכה של הבית להחליק. גם בעקבות הזמנים הכי לא בטוחים, המחירים תמיד חוזרים לשגרה, וההערכה חוזרת למסלול. באופני השקעה אחרים, כמו שוק המניות, הסיכון להפסד הוא בכל מקום, אך נדל"ן מציע שליטה מוגברת על ההשקעה של האדם. ניתן למנף נכס בהיותו נכס מוחשי כדי להפיק תועלת ממקורות הכנסה רבים תוך הנאה משבח הון.

תזרים מזומנים

תזרים מזומנים הוא ההכנסה נטו מהשקעה בנדל"ן לאחר כיסוי תשלומי המשכנתא והוצאות התפעול. נדל"ן מספק יכולת לא מבוטלת לייצר תזרים מזומנים. הכנסה חודשית קבועה מדמי שכירות היא תמריץ מצוין להכנסה פסיבית ומציעה ביטחון פיננסי לטווח ארוך למשקיע. במקרים רבים, תזרים המזומנים רק מתחזק עם הזמן ככל שאתה משלם את המשכנתא שלך ובונה את ההון העצמי שלך. השקעה טובה בנדל"ן מספקת לך בדרך כלל תזרים מזומנים של 6% או יותר.

הטבות מס

ניכויי מס על נדל"ן יכולים לקזז הכנסה ולהפחית את המסים הכוללים. על הכנסות משכירות אין מס על עצמאים. במקביל, הממשלה מציעה הקלות מס בגין פחת בנכס, הוצאות ביטוח, תחזוקה ותיקון, הוצאות משפט ואף ריבית המשולמת על משכנתא. משקיעי נדל"ן מקבלים שיעורי מס נמוכים יותר עבור השקעותיהם לטווח ארוך. ניתן לנכות בקלות עלויות סבירות של בעלות, תפעול וניהול נכסים.

מינוף

יתרון משמעותי מאוד של השקעה בנדל"ן הוא היכולת להשתמש במינוף על ידי השקעה רק של חלק קטן מהכסף האישי והשאלת שאר הכסף לרכישת נכס. אם אתה מגיע עם מקדמה מהחסכונות שלך ורוכש הלוואת דיור לכיסוי שאר עלות הנכס, אתה יכול להשקיע בנדל"ן פריים רק ב-15% ממחיר הרכישה הכולל. המשמעות היא שרק חלק זעיר מהכסף שלך מושקע בנכס, אבל אתה עדיין יכול להיות הבעלים של הנכס. זה גם מבטיח שלא תשים את כל רווחי החיים שלך בנדל"ן ותחסוך חלק מהאפשרות למקרי חירום.

נכס מוחשי

ניתן למנף נכס בהיותו נכס מוחשי כדי להפיק תועלת ממקורות הכנסה רבים תוך הנאה משבח הון. ערך הנכס המוחשי הגבוה מבטיח ביטחון נצחי שכן תמיד יהיה ערך בנדל"ן, בניגוד להשקעות אחרות כמו מניות בעלות ערך מוחשי נמוך או ללא ערך מוחשי.

נדל"ן קל לרכישה, נוח למימון, נותן הטבות מס, משפר את אורח חייך ונטול כל חסם פיננסי בלתי עביר. מכאן שנדל"ן, גם כיום, נותרה אחת מאפשרויות ההשקעה המועילות ביותר.

ניווט בכתבה
כתבות נוספות