רשלנות רפואית אורטופדיה

ממה נובעת רשלנות רפואית באורטופדיה כאשר מנתחים אורטופדים עושים את עבודתם היטב, יש להם את היכולת לשנות את חייהם של אנשים בדרכים חיוביות ביותר.

אולם כאשר רופאים אלו עושים טעויות, הם עלולים להשאיר את המטופלים שלהם עם פציעות חמורות וארוכות טווח. אם אתה מאמין שפציעה נגרמה עקב רשלנות של המנתח האורתופדי שלך, ייתכן שתוכל לבקש פיצוי על הנזק שלך.

עורכי הדין המוכרים והחרוצים שלנו בתחום הרשלנות הרפואית באורטופדיה מבינים את הניואנסים של תחום משפט זה ויכולים להשתמש בידע שלנו במקרה שלך.

מבקש פיצוי על פציעות כתוצאה מטעויות אורטופדיות

מנתח אורתופדי הוא מומחה שהוכשר לזהות, לאבחן, להפעיל ולתת טיפול לאחר ניתוח של מחלות ופציעות של מערכת השרירים והשלד (כלומר, עצמות, מפרקים, רצועות, גידים, שרירים ועצבים).

מנתחים אורטופדים יכולים לעזור לנפגעים בפציעות שנגרמו מפציעות ספורט, תאונות דרכים, גידולים, מחלות ניווניות, כמו גם גורמים אחרים לטראומה גופנית. רשלנות מנתח אורטופד יכולה להיווצר במגוון דרכים כולל:

  • אבחון שגוי
  • טיפול לא נכון בשבר
  • פרשנות שגויה של סריקות CT, צילומי רנטגן או MRI
  • הגדרה לא נכונה של עצם שבורה
  • ניתוח בחלק הלא נכון של הגוף
  • אי זיהוי בעיות לאחר ניתוח
  • השארת מכשירי ניתוח בתוך המטופל

אם נגרם לך פציעה חמורה עקב רשלנות של אורטופד, ייתכן שתוכל לקבל פיצויים באמצעות תביעת רשלנות רפואית. מנתחים אורטופדים צפויים להקפיד על סטנדרט טיפול מסוים.

מנתחים שלא יעמדו בסטנדרט הטיפול המקובל ויגרמו נזק למטופל עלולים להיות אחראים לנזק הנובע מכך של המטופל. סטנדרט הטיפול המקובל מתייחס לחובתו של רופא לפעול כפי שרופא נבון באופן סביר באותה התמחות ינהג באותו מצב או דומה.

קורבן של רשלנות רפואית יכול בדרך כלל לקבל נזקים כלכליים ולא כלכליים. יתכן ותובע יוכל לקבל פיצויים עבור הדברים הבאים: הוצאות רפואיות נוכחיות ועתידיות (כלומר, חשבונות בית חולים, עלויות תרופות, עלויות ניתוח וכו'); תֶרַפּיָה; הפסד שכר נוכחי ועתידי; כאב וסבל; נָכוּת; מִשׁחָת; אובדן תפקוד הגפיים; וכל עלויות אחרות הנובעות מהרשלנות.

תביעת רשלנות רפואית באורטופדיה חייבת להיות מוגשת בתוך מסגרת זמן מסוימת המכונה חוק ההתיישנות.

בדרך כלל, למטופל יש חמש שנים ממועד הפגיעה או שלוש שנים מרגע גילוי הפגיעה, לפי המוקדם מביניהם, להגיש תביעה לבית המשפט האזרחי. אי הגשת תביעה במסגרת זמן זו עלולה להיות אובדן כליל של זכותך לתביעה.