הסוד להתקבל לסיירת נחשף

קרדיט אורן כהן - בתמונה בוגרי אדרנלין מיחידת דובדבן

מזה עשור הם מגיעים אלינו שלהם ארגז הכלים הייעודי לעבור את המיונים הצהליים על הצד הטוב ביותר, לסיים מסלול הכשרת לוחם סיירת בהצלחה ולהתברג לתפקדי המפתח של היחידות המרכיבות את מערך הלחימה המיוחד של צה"ל. 

ביקשנו לנתח ולמצוא את הגורם לאלו וזו במטרה ליצור הליך הכשרה שיניב פס יצור של לוחמי חוד להם רך יכולות זהה לשלם ואלו היו תוצאותיו.מדובר במחקר אותו ביצענו במשך שנה שמצא את הגורם המשותף ללוחמים אלו שהתבטא לקיחת חלק בקורס הכנה קדם צבאי ייחודי לפני מועד הגיוס בפועל העונה לשם אדרנלין כושר קרבי שהעניק להם את מה שאנחנו מבקשים ליצור בלוחמנו היום, מצוינות.

על מנת להיחשף לאותם הקריטריונים המדוברים הפעם את זכות הדיבור ניתן ללוחמי החוד עצמם.

ע' מפקצ' בסיירת מטכל | ממוקדות

הגעתי אליהם מגוף אחר שהשאיר אותי אדיש בעקבות כך שעמדתי חזק מכל משתתפיו כדי לחטוף סטירת לחי ולהבין שאני לא מוכן.
לאחר הליך הכשרה ממוקד חצינו את נקודת העל חזור והגענו אל מקסימום היכולות שהגוף שלנו יכל לייצר ועד לרמות אולימפיות.
אני יכול לספר לכם שבבדיקות הרפואיות לגיבוש נאמר לי שרכשתי "דופק של אצן אולימפי", וכך השגתי זאת.
מדובר היה במתכונת אימונים מהדרגה הראשונה עליה היו אחראים שני אגפים המובילים ע"י סגל ההדרכה הבלעדי של עולם ההדרכות הביטחוניות, כאשר האחד העצים את היכולות הפיזיות והתנועתיות שלנו לרמות בל יתוארות והשני ייחד את אותן יכולות לדפוסי עבודה ספציפיים למיונים הצהליים.
שני אגפים שהראשון שבהם הוא אגף מקצועות הספורט והשני אגף הכושר הקרבי, שהבטיחו לנו מה שאחרים לא הצליחו, עליונות.

א' קצין בכיר ביחידת דובדבן | ביטחון וחוסן נפשי

לאחר שהטמיעו בנו את הכלים הפיזיים הנזכרים לעי'ל, הם החלו את הליך ההכשרה המנטלי שכלל סדנאות וסדרות ייעודיות שעשו את כל השינוי ותחת האגף האחראי לכך.
קווים מנחים ונקודות מבט שלמות שהטמיעו בנו לצד מידע פנימי אליו נחשפנו שאפשר לנו להשפיע על המגבשים והמתגבשים כאחד, מרמת השבירה המנטלית של אלו והטמעת הרעיון שאנחנו המתאימים ביותר באלו.
הייתה זו מעטפת הכנה מיוחדת מסוגה שהפכה אותנו מעוד מלשב מפוחד וחסר לאדם בעל ביטחון וחוסן נפשי שידע לנתב התנהגות של אחר ולהעפיל מעליהם.

י' לוחם קבע בשייטת | ערכים

אתם כאן משום שאתם מבקשים להגשים שתי שאיפות, האחת להגן על המולדת והשניה לממש את עצמכם"
הזמן להתייפייף נגמר, כולכם כאן על מנת להוציא מעצמכם את המקסימום ואם זאת להישאר בני אדם.
בזמן שאחרים מדברים בסיסמאות שנכתבו כי זה "הנוהג", אדרנלין פועלת תחת קווים מנחים שונים לגמרי ואלו המשלמים את הדור המפוחד, ההססן והלא ממוקד הזה.
בני נוער מפוזרים ולא ממומשים, יהלומים לא מלוטשים, ופוטנציאל שמחר יתנדף עם הרוח אלמלא הם שידעו לגרום לנו להאמין בעצמנו, להבין עד כמה אנחנו מסוגלים ולהפוך לאדם מלא השראה כריזמה ורצון להוביל במקום להיות מובל.
אלו הערכים המתבקשים היום בהם אחרים חסרים, אלו הערכים שאיתם אני מצליח להוציא את הלוחמים הטובים ביותר שידעה היחידה, הערכים שאותם תרכשו כבר במסלול ההכשרה של אדרנלין.


קרדיט אורן כהן - בתמונה בוגרי אדרנלין מיחידת דובדבן
קרדיט אורן כהן – בתמונה בוגרי אדרנלין מיחידת דובדבן

היום זהו התור שלכם!

אם אתם מבקשים שירות משמעותי וחוצה גבולות ביחידות החוד הצהליות אנחנו כאן על מנת להגשים לכם אותו. 

אדרנלין כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות החוד הצהליות מחכה רק לכם עם אימון נסיון ללא עלות, לפרטים היכנסו לאתר הזינו פרטים ורכזינו יעלו למולכם בהקדם להסבר מלא

ניווט בכתבה
כתבות נוספות