5 היתרונות המובילים של הדבקת שיניים

כל מה שצריך לדעת על הדבקת שיניים

אם אתה אמור לעבור הליך שיניים קוסמטי, כנראה שהדבר הראשון שאתה רוצה לדעת על הטיפול הוא היתרונות והיתרון שלו בין האפשרויות האחרות. הדבקת שיניים היא סוג של טיפולי שיניים קוסמטיים המספקים יתרונות רבים על פני ציפוי או כתרים.
מטופלים שיש להם פגמים קוסמטיים קלים יכולים להפיק תועלת רבה מטיפול הדבקת שיניים. אם הדבקה היא אחת האפשרויות שלך, המשך לקרוא כדי לגלות את היתרונות שלה בכל הנוגע להליך, לעלות וליתרונות בריאות הפה.

יתרונות הדבקת שיניים

יותר זול

כיום, אנשים רבים רוצים לשפר את החיוך שלהם, אך לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם. למרבה המזל, חלק מהטיפולים הם זולים יותר אך מציעים כמעט את אותם יתרונות כמו אלה היקרים. כמו הלבנת שיניים מקצועית, הדבקת שיניים זולה יותר מציפוי שיניים או כתרים. בנוסף, תוכניות ביטוח שיניים מסוימות מכסות את רוב עלות הדבקת השיניים, במיוחד אם היא משמשת למילוי חלל או נעשית מסיבות מבניות.

מְהִירוּת

אם אתה דל בזמן, הדבקת שיניים היא ההליך המושלם עבורך. טיפול זה דורש רק ביקור אחד אצל רופא שיניים, וכל התהליך יכול להסתיים בדרך כלל תוך 30 עד 60 דקות לכל שן.

קַלוּת

הדבקת שיניים אינה משתמשת בדרך כלל בהרדמה אלא אם כן רופא השיניים צריך למלא שן רקובה. בנוסף, שלא כמו ציפויים וכתרים, הדבקה מסירה רק חלק קטן מהאמייל הדנטלי כדי לחספס מעט את השן כדי לעזור לשרף להיצמד טוב יותר לשיניים.

יתרונות בריאות הפה

השרף המרוכב המשמש לחיבור שיניים יכול לטפל בחורים ובצורות אחרות של נזק לשיניים. זה יכול לעצור את התפשטות העששת ומחזק את דפנות השן. יתרה מכך, החומר יוצר קשר חזק עם החלק הפנימי של השיניים שלך, מה שמאפשר לשרף המרוכב לחזק את השיניים הרקועות בצורה יעילה יותר.

יתרונות אסתטיים

הדבקת שיניים היא הטובה ביותר עבור פגמים קוסמטיים דנטליים קלים. החומר המקשר יכול להאיר את החיוך שלך, לסגור רווחים בין שתי שיניים, לגרום לשיניים להיראות ארוכות יותר ופרופורציונליות יותר, לגרום לשיניים להיראות ישרות יותר ומכיוון שהשרף המרוכב מתאים לצבע השיניים הביולוגיות שלך, הוא יהיה כמעט זהה לאמייל שלך. מישהו שעומד במרחק קרוב מאוד לא יבחין בשיניים המחוברות שלך.

הוראות טיפול לאחר הדבקת שיניים

למרות שתהליך זה אינו דורש טיפול מיוחד, אתה עדיין צריך לטפל בהם כדי לשמור על הצבע והחוזק הטבעיים שלהם. הנה כמה עצות שימושיות לשמירה על שיניים מלוכדות חזקות ועמידות לאורך זמן:

  • שמור על הרגלי היגיינת פה טובים – צחצח, חוט דנטלי ושטוף עם מי פה כל יום.
  • בקר אצל רופא השיניים שלך לבדיקות לפחות פעמיים בשנה.
  • שתו הרבה מים לאחר האכילה כדי לעזור להסיר חלקיקי מזון ולהפחית את רמות החומציות בפה.
  • צמצם את הצריכה של קפה, תה ויין אדום
  • הפסק לעשן כדי למנוע שינוי צבע השיניים.
  • הימנע מפעילויות שיכולות לשבץ את השיניים המחוברות בקלות כגון כסיסת ציפורניים ולעיסת חפצים קשים.
  • בקר במרפאת השיניים שלך אם יש קצוות חדים על השיניים שלך ואם זה מרגיש מוזר כשאתה נושך.
ניווט בכתבה
כתבות נוספות